Search form

Лука 6:27

27Но вам, коишто слушате, ви велам: љубете ги непријателите свои; правете им добро на оние што ве мразат;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index