Search form

Лука 6:29

29На оној, што ќе те удри по едниот образ, заврти му го и другиот; а на оној, што сака да ти ја земе наметката, подај му ја и кошулата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index