Search form

Лука 6:3

3Исус им одговори и рече: – Зар не сте читале што направи Давид, кога огладне самиот тој и оние што беа со него?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index