Search form

Лука 6:30

30Секому, кој ти бара, – подај; и од оној што зема од тебе нешто, не барај да ти врати!

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index