Search form

Лука 6:31

(Зачало 26)

31Па, како што сакате да постапуваат луѓето со вас, така постапувајте и вие со нив!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index