Search form

Лука 6:32

32И, ако ги сакате оние, што вас ве љубат, каква ви е наградата? Зашто и грешниците ги љубат оние што ги сакаат нив.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index