Search form

Лука 6:37

(Зачало 27)

37Не судете и нема да бидете судени; и не осудувајте, за да не бидете осудени; проштевајте и ќе ви биде простено;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index