Search form

Лука 6:39

39И им кажа парабола: – Може ли слепиот слеп да води? Не ќе паднат ли двајцата во јама?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index