Search form

Лука 6:40

40Нема ученик поголем од својот учител; но секој што ќе се усоврши, ќе биде како и учителот негов.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index