Search form

Лука 6:41

41И зошто ја гледаш раската во окото на брата си, а гредата во своето око не ја чувствуваш?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index