Search form

Лука 6:43

43Зашто, нема добро дрво, кое дава лош плод, ниту лошо дрво, кое дава добар плод.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index