Search form

Лука 6:44

44Секое, пак, дрво се познава по својот плод; зашто, не се берат смокви од трње, ниту се бере грозје од капини.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index