Search form

Лука 6:46

(Зачало 28)

46И зошто Ми викате: „Господи, Господи“! – а не го извршувате она што ви велам?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index