Search form

Лука 6:47

47Секој што доаѓа при Мене и ги слуша зборовите Мои, и ги исполнува, ќе ви кажам на кого прилега.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index