Search form

Лука 6:7

7Книжниците и фарисеите гледаа на Него, дали ќе го излечи во сабота, за да Го обвинат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index