Search form

Лука 6:8

8Но Он, знаејќи ги нивните помисли, му рече на човекот со исушената рака: – Стани и застани насреде! И тој стана, и застана.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index