Search form

Лука 7:1

ГЛАВА 7

(Зачало 29)

1И кога ги заврши зборовите Свои кон народот, што слушаше, Он влезе во Капернаум.

Крај на средата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index