Search form

Лука 7:10

10Испратените кога се врати ја, го најдоа болниот слуга здрав.

Крај на саботата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index