Search form

Лука 7:11

(Зачало 30)

11И се случи потоа, да оди во градот наречен Наин; и со Него одеа мнозина Негови ученици и многу народ.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index