Search form

Лука 7:13

13Штом ја виде Господ, се сожали на неа, па ѝ рече: – Не плачи!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index