Search form

Лука 7:15

15Мртовецот стана и седна, и почна да зборува; и ѝ го предаде на мајка му.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index