Search form

Лука 7:17

(Зачало 31)

17И се разнесе овој глас за Него по цела Јудеја и по целата околија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index