Search form

Лука 7:30

30а фарисеите и закониците го отфрлија советот Божји за нив, оти не беа крстени од него.

Крај на четвртокот и на св. Јован

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index