Search form

Лука 7:31

(Зачало 32)

31И рече Господ: – Со кого да ги споредам луѓето од овој род? И кому се слични?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index