Search form

Лука 7:36

(Зачало 33)

36Еден од фарисеите Го замоли да јаде со него; и Он, кога влезе во ку ќата на фарисејот, седна на трпезата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index