Search form

Лука 7:45

45Ти не ми даде целив, а таа, откако влегов, не престана да ги целива нозете Мои.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index