Search form

Лука 7:46

46Ти со масло не ја помаза главата Моја, а таа со миро ги помаза нозете Мои.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index