Search form

Лука 7:49

49А оние што седеа со Него на трпезата, почнаа да говорат во себе: – Кој е Овој што и гревови простува?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index