Search form

Лука 7:50

50На жената, пак, ѝ рече: – Верата твоја те спаси; оди си со мир!

Крај на понеделникот и на св. маченички

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index