Search form

Лука 8:19

19Дојдоа, пак, кај Него мајка Му и браќата Негови, и не можеа да се приближат до Него поради народот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index