Search form

Лука 8:2

2и некои жени што беа излечени од зли духови и болести: Марија, наречена Магдалина, од која беа излегле седум демони;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index