Search form

Лука 8:20

20И Му јавија, велејќи: – Мајка Ти и браќата Твои стојат надвор и сакаат да Те видат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index