Search form

Лука 8:21

21А Он им одговори и рече: – Мојата мајка и Моите браќа се оние, што го слушаат словото Божјо и го исполнуваат.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index