Search form

Лука 8:22

(Зачало 37)

22И се случи, еден ден, да влезе Он во кораб со учениците Свои и им рече: – Да преминеме од другата страна на езерото! – и појдоа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index