Search form

Лука 8:23

23А кога пловеа, – заспа. Над езерото се појави силен ветер, па водата ги плискаше, и беа во опасност.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index