Search form

Лука 8:26

(Зачало 38)

26И пристигна во гадаринскиот крај, спроти Галилеја.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index