Search form

Лука 8:27

27А кога излезе Он на суво, Го сретна еден човек од градот, којшто имаше бесови од многу години, и не облекуваше алишта, и не живееше дома, туку во гробовите.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index