Search form

Лука 8:3

3и Јоана, жената Хузанова, настојникот Иродов; и Сусана, и многу други, коишто Му служеа со своите имоти.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index