Search form

Лука 8:32

32А таму, по ридот, пасеа многу свињи; па Го молеа да им дозволи да влезат во нив. И им дозволи.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index