Search form

Лука 8:33

33Па, откако излегоа бесовите од човекот, влегоа во свињите; и се стрчаа свињите низ стрмнината и се издавија во езерото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index