Search form

Лука 8:34

34Свињарите, кога видоа што се случи, избегаа и раскажаа по градот и околијата.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index