Search form

Лука 8:38

38Човекот, пак, од кого излегоа демоните, Го замоли да биде со Него; но Исус го отпушти, велејќи:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index