Search form

Лука 8:40

(Зачало 39)

40Акога се врати Исус, народот Го пресретна, оти сите Го очекуваа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index