Search form

Лука 8:42

42зашто имаше една единствена ќерка на дванаесет години, и таа умираше. А кога одеше Исус, народот се туркаше во Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index