Search form

Лука 8:43

43И една жена, која страдаше дванаесет години од крвотечение, и сиот свој имот беше го потрошила по лекари, и ниеден не можел да ја излечи,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index