Search form

Лука 8:44

44пристапувајќиодзади, се допре до крајот на Неговата облека и наеднаш ѝ престана крвотечението.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index