Search form

Лука 8:46

46Но, Исус рече: – Некој се допре до Мене, зашто сетив дека излезе сила од Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index