Search form

Лука 8:47

47Жената, штом виде дека не може да се сокрие, со треперење пристапи, па откако падна пред Него, Му кажа пред сиот народ зошто се допрела, и дека веднаш оздравела.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index