Search form

Лука 8:48

48А Он ѝ рече: – Не бој се, ќерко, верата твоја те спаси; оди си со мир!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index