Search form

Лука 8:49

49Додека Он уште говореше, дојде некој од управникот на синагогата и Му рече: – Ќерка ти умре; не мачи Го Учителот!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index